UkrMedia - инструмент для размещения тизерных объявлений в рекламной сети с огромным охватом аудитории. Оплачиваются исключительно реальные посетители Вашего сайта!

Ваш помощник в покупке и продаже тизерного трафика в интернете
Главная / Новости / Реклама рекламі різниця

Реклама рекламі різниця

Перелік ефективних і сумнівних форматів онлайн-реклами.

В інтернет-просторі існує величезна кількість найрізноманітніших форматів онлайн-реклами. Кількість цих форматів весь час зростає в міру зростання онлайн-аудиторії і в міру того, як ця аудиторія стає все менш наївною і всеїдною і все більш пересиченої і прискіпливо виборчої.

Онлайн-споживач весь час дорослішає, і провайдери рекламних інтернет-сервісів перебувають у режимі безперервного вдосконалення свого рекламного пропозиції.

Що виходить? З одного боку, є кінцевий споживач онлайн-реклами. З іншого - виробник / продавець товару та послуги, що рекламується. Третя сторона (проміжна) - рекламодавець, який пов'язує «першого» з «другим». Правда, третя сторона може і зовсім відсутні, якщо виробник / продавець самостійно займається розміщенням реклами і в посередниках абсолютно не потребує.

Для того, щоб перший зробив покупку, забезпечивши тим самим прибуток друге, третій повинен максимально правильно вибрати рекламний формат, щоб розміщення реклами в інтернеті виявилося дієвим інструментом і благополучно забезпечило ту саму інтернет-покупку чи інше цільове дію.

Ось лише найпоширеніші формати онлайн-реклами.

Контекстна реклама - різновид реклами, функціональність якої забезпечує підстроювання під певні тематики (інтернет-запити) і представляє з себе організований блок «текст + посилання». У даного формату є безсумнівні переваги. Головна перевага контекстної реклами полягає в тому, що вона апріорі відповідає споживчому попиту, який знаходить своє відображення в конкретних пошукових запитах. У сукупному розміщенні реклами в інтернеті контекст займає більше 50%. Однак цей формат останнім часом впевнено втрачає свою популярність через те, що інтернет-аудиторія закономірним чином стає досвідченіше і починає ігнорувати контекст як явну рекламу.

Банерна реклама - графічна онлайн-реклама, що представляє із себе банери (статичні, анімовані, інтерактивні, або комбіновані варіанти).

Тізерна реклама - різновид графічної реклами. Являє собою тизерну блоки (привертає увагу картинка + яскравий заголовок). Тизерну оголошення, на відміну від контекстної реклами, є менш заїждженим форматом. Тізерна реклама бере споживача тим, що стимулює природну допитливість людини - найсильніший інтерес, якому важко протистояти.

Відео-онлайн-реклама - відеоролики, розміщені на сайтах широкого тематичного профілю або на спеціалізованих майданчиках.

Строкова реклама - рекламна рядок, яка зазвичай розташована вертикально в самій верхній частині сайту або поряд з шапкою сайту. Зазвичай така онлайн-реклама ротується.

Плаваючий блок - цей вид реклами являє собою динамічний блок, який рухається поверх всього іншого контенту. Якщо натиснути на цей блок, то відбудеться переадресація на сторінку рекламодавця.

PopUp - вікно браузера, спливаюче при завантаженні поверх сайту і залишається на своєму місці до тих пір, поки користувач не закриє його, або не клацне на нього, після чого відбудеться переадресація по прихованої в блоці посиланням.

«Розтяжка», або TopLine - невелика контекстна посилання формату Under-Click. Текстова панель розташована у верхній частині браузерного вікна.Вона може стискатися або, навпаки, розтягуватися у міру того, як користувач змінює параметри браузерного вікна.

«Куточок», або Peel-Down - це зображення маленького динамічного куточка сторінки, який імітує відгинання паперу при наведенні на нього курсора і займає мінімальну площу в згорнутому стані. Куточок в змозі продемонструвати до декількох статичних рекламних кадрів.

ICQ-вікно, або ICQ-window - це відносно новий рекламний формат, що відрізняється своєю приємною ненав'язливість. У правому нижньому кутку екрану розміщується JAVA-код, який відкриває «віконце» з рекламою, стилізоване під діалогове «вікно» ICQ. Може супроводжуватися відповідним звуком нового ICQ-повідомлення. Вікно має хрестик, при натисканні на який показ реклами блокується на 24 години.

BodyClick, або Clickunder, характеризується відсутністю явної, видимої, реклами. Якщо клікнути по будь-якому місцю на сайті, то це відкриє під вікном сайту сайт рекламодавця. Тобто має місце примусове відкриття нового вікна з онлайн-рекламою.

IFrame - формат, при якому всередину одного сайту інтегрується інший сайт рекламодавця. Розрахунок тут на те, що споживач не зрозуміє, що це сайт рекламодавця.

SLIDER - відносно новий різновид онлайн-реклами. Являє собою спливаюче вікно, яке виникає в області сповіщень. Тут розрахунок на особливо уважне ставлення інтернет-юзера до цієї області.

WAP - онлайн-реклама, яка інтегрується на сайти, оптимізовані під мобільні пристрої.

При розміщенні реклами в інтернеті важливо спиратися насамперед на просувний продукт або послугу та їх особливості. Краще рішення, як правило, реалізується тоді, коли відбувається грамотна інтеграція досвіду з боку всіх учасників процесу - споживача, виробника / продавця товарів / послуг та рекламодавця.

Читайте ещё

Масова розсилка: як не потрапити в спам

З кожним роком чим більше спаму, тим сильніше він дратує користувачів і тим жорсткіше працюють поштові фільтри. За статистикою Mail.ru, тільки 5% відправників поки ще…

10 незабутніх моментів реклами в інтернеті

Рекламна ефективність в Мережі світить насамперед тій рекламі, що в короткі терміни і без зайвих перешкод досягає своєї цільової аудиторії та успішно продає або…

Просування сайту

Факти без лірики. Просування сайту має місце не просто так, а заради дорогоцінного трафіку.Для власника будь-якого веб-ресурсу хороший регулярний трафік…

Купівля посилань на сайт

Як і скільки? Тут все як у житті. Відповідей на питання «а скільки?» Може бути багато.Істина у вині. Вірніше, істина в тому, що представляє із себе ваш сайт або…

Не накрути - как избежать бана?

Накрутки в рекламных системах родились немногим позже самых рекламных систем. По большому счёту, такого рода обман экзистенциален и естественен для большого…