UkrMedia - инструмент для размещения тизерных объявлений в рекламной сети с огромным охватом аудитории. Оплачиваются исключительно реальные посетители Вашего сайта!

Ваш помощник в покупке и продаже тизерного трафика в интернете
Главная / Новости / 10 незабутніх моментів реклами в інтернеті

10 незабутніх моментів реклами в інтернеті

Рекламна ефективність в Мережі світить насамперед тій рекламі, що в короткі терміни і без зайвих перешкод досягає своєї цільової аудиторії та успішно продає або доносить правильний message (якщо стратегічна мета була, наприклад, не продати, а проінформувати про що-небудь).

Носіїв онлайн-реклами багато - віз і маленький візок на додачу. Це контекстна реклама, директ-реклама, мільйон різновидів банерів, тизерну блоки, повноекранні Топлайнер-розтяжки, інтерактивні flash-ролики і так далі. Отже, що ж необхідно передбачити ще до моменту запуску рекламної кампанії, щоб ця сама кампанія дала максимальний «вихлоп»?


Плануйте кампанію заздалегідь, грамотно співвідносячи вибраний формат онлайн-реклами зі стратегічними завданнями кампанії. Бренд, який ви намагаєтеся розкрутити на просторах Всесвітньої павутини, повинен гармонійно лягати в формат обраного рекламного носія. Особливо це актуально для складних продуктів. Чим складніше просувний продукт, тим вища ймовірність того, що потенційний покупець не оцінить вашу рекламу - не зрозуміє ідею, що не вловить посил і просто пройде мимо. У цьому зв'язку доцільно звернути увагу на інноваційні формати онлайн-реклами, які мають шанс пред'явити рекламований товар / послугу максимальній кількості споживачів з числа вашої цільової аудиторії. Приклад - тизерну оголошення в рекламно-інформаційному сервісі UkrMedia. Тизери мають масу переваг перед традиційними форматами онлайн-реклами (контекст, посилання, платні статті і так далі). Не секрет, що споживачі давно вже вернуть носи від вираженої, надмірно витріщеними реклами, але люблять захоплюючі новини і завжди чіпляються за яскраві заголовки, на що, власне, і робить ставку сервіс UkrMedia, як і будь-який інший ресурс тізерного формату. Багато експертів рекламного ринку вірять в те, що майбутнє онлайн-реклами саме за нестандартними інноваційними форматами, які намагатимуться обходити емоційно-раціональні перепони споживача, начебто ворожості до тих продавцям, хто, бризкаючи слиною і горя очима, намагається тобі щось «втюхати ». Той же тизер працює приховано, глибоко психологічно, намагаючись підпірнути в підсвідомість споживача, щоб розворушити затаєні бажання і слабкості.

У зв'язку з цим цікаво буде навести такий життєвий факт: більшість інформагентств (особливо західних, які швидше за всіх впроваджують новинки) сьогодні намагаються робити заголовки з Тізерний акцентом - тобто кричущі, епатуючі, інтригуючі заголовки. Навіть такі солідні і серйозні портали, як Bloomberg і Reuters, не кажучи вже про The Economist, який останнім часом все більше нагадує збірку захоплюючих економічних есе з яскравими картинками і коміксами. А все це для того, щоб заякорити скептично налаштованого, нудьгує і вимогливого читача, мляво борсається у тоннах найрізноманітнішої інформації.

Крім усього іншого, будь-який якісний ресурс начебто UkrMedia дасть можливість отримати саме цільову аудиторію за рахунок зрозумілої системи фільтрації та комфортного керування параметрами таргетингу.
Не забувайте чітко визначити пріоритети. Візьміть ті носії онлайн-реклами, вартість та оціночна результативність яких будуть вдало корелювати з рейтингом пріоритетів і, безумовно, бюджетом. Цей пункт, власне, про медіапланування. У вас є бізнес-завдання, обмежений бюджет і зобов'язання звітувати про отриманому «вихлопі» перед начальством.Пам'ятайте про цільові показниках KPI (чисельне мірило результативності вашого проекту) і не забувайте про них в процесі кампанії. Щоб не вийшло як в телевізійному шоу «Поле чудес» - грав, але не вгадав жодної букви.
Ваша онлайн-реклама повинна бути яскравою і автентичної на тлі конкурентної реклами і, безумовно, містити дохідливі повідомлення. Це одне із золотих правил ефективності реклами в інтернет-просторі. Якщо у вас складний продукт - це один біль. Ще одна складність виникає, якщо у вас масовий продукт з великою кількістю конкурентскіх аналогів на ринку.У такому випадку вам важче виділитися з натовпу і доводиться буквально складати конкурентні переваги свого товару / послузі. Це не так вже й погано, а вірніше - навіть добре. Дуже багато з того, що впливає на прийняття рішення про покупку споживачем, виникає з емоційно-ірраціональної сфери. Цим потрібно користуватися. До речі, тізерна реклама в цьому сенсі якраз емоційно насичена і відіграє саме на рівні відчуттів, бажань, амбіцій і т.д. Така реклама особливо ефективна в оточенні новин захоплюючого змісту. 
Варто враховувати фактор «першого погляду». Важливо, щоб сенс онлайн-реклами був донесён до цільового споживача з самого першого перегляду. Простота - сестра таланту. Люди не люблять, коли щось складно. Хочете продати що-небудь - будьте переконливіше за рахунок простих і коротких рекламних текстів.
Можна паралельно запустити дві реклами, в яких послідовно будуть фігурувати бренд і ключове послання, органічно змінюючи і доповнюючи один одного. Це доцільно в тому випадку, якщо складно донести два моменти відразу в рамках однієї рекламної одиниці. Як показує практика, первинний дифференциатор онлайн-реклами - ключовий message, який доноситься до цільової аудиторії (ЦА). Також важливо стежити за «лідом» (пара заголовок + слоган).
Постарайтеся не красти чужих ідей. Особливо, якщо ці ідеї невдалі або масові, коли всі відразу зрозуміють, що ідея вашої кампанії «злизана». Це, скоріш за все, буде дратувати аудиторію. Непомітно вкрасти не вийде, і покарання обов'язково піде. Це ще одне золоте правило ефективності реклами в інтернет-середовищі.
Рекомендується використовувати відносно «м'які» носії онлайн-реклами, уникаючи агресивної розкрутки, наприклад, через нав'язливі банери без можливості їх закриття користувачем.
Для досягнення максимальної ефективності слід уніфікувати ключові рекламні послання і образи для всіх ваших рекламних стратегій (онлайн і оффлайн). Нехай обидва канали будуть позиційовані в однаковому ключі.Споживачеві в такому випадку буде набагато простіше ідентифікувати бренд.
Не варто вибирати рекламні місця, розташовані на кордонах екрану (незалежно від формату - банер це, контекстна реклама, директ-реклама або інше) - розміщена там онлайн-реклама погано бачиться і погано сприймається користувачем.
Не думайте про те, що онлайн-реклама моментально зробить ваш продукт впізнаваним, коханим і бажаним. У Всесвітній павутині присутні мільйони різноманітних майданчиків і ресурсів. Всі вони конкурують за відвідувачів. В інтернеті багато просуваються товарів і послуг. Щоб представник жаданої ЦА звернув увагу саме на вас, доведеться докласти чимало зусиль. Одноразова кампанія може не дати взагалі ніякого результату. Можуть знадобитися кілька послідовних кампаній. Це знову ж до питання про медіапланування (пункт 2).

І навіть якщо ваш продукт примітять і почнуть активніше купувати, на цьому не можна буде зупинятися. Вам доведеться постійно підтримувати і розширювати створився інтерес до вашого продукту, інвестуючи в чергову порцію онлайн-реклами. Впізнаваність, популярність і хороші продажі вимагають жертв, а саме регулярних витрат, які будуть збільшуватися в міру зростання бізнесу вашої компанії. Це абсолютна норма життя.

Ефективність реклами в інтернеті досягається через дотримання сукупності факторів, про які ми докладно розповіли вище. Якщо ви будете чесні, послідовні, старанні й терплячі, то неодмінно доб'єтеся успіху.

Читайте ещё

Онлайн-реклама: з тернів в стратосферу

Рекламі в інтернеті довіряють більше, ніж будь-який інший. Маркетингова компанія AC Nielsen у вересні 2011 року провела дослідження лояльності споживачів до…

Реклама рекламі різниця

Перелік ефективних і сумнівних форматів онлайн-реклами. В інтернет-просторі існує величезна кількість найрізноманітніших форматів онлайн-реклами. Кількість…

Не накрути - как избежать бана?

Накрутки в рекламных системах родились немногим позже самых рекламных систем. По большому счёту, такого рода обман экзистенциален и естественен для большого…

Купівля посилань на сайт

Як і скільки? Тут все як у житті. Відповідей на питання «а скільки?» Може бути багато.Істина у вині. Вірніше, істина в тому, що представляє із себе ваш сайт або…

Просування сайту

Факти без лірики. Просування сайту має місце не просто так, а заради дорогоцінного трафіку.Для власника будь-якого веб-ресурсу хороший регулярний трафік…